Odp: Katalog nagród

Witaj
Nie istnieje jeden określony cykliczny termin aktualizacji katalogu nagród Zawsze informację o nowych nagrodach publikujemy w tygodniu roboczym (poniedziałek - piątek) w godz. 8.00 - 16.00.
Pozdrawiam serdecznie!
Marika-

Odpowiedz na pytanie i wygraj aparat Polaroid!

Zapraszamy do udziału w konkursie, który zorganizowaliśmy razem z Tymbarkiem! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie aby wygrać wyjątkowy aparat Polaroid Snap!

10MP, mocna lampa błyskowa LED oraz natychmiastowy wydruk zdjęć (lub ich zapis na karcie MicroSD) to jego niewątpliwe atuty!

Kafelek kierujący na stronę konkursu znajdziecie na stronie głównej

Powodzenia!

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

Kochani, nowe nagrody powinny wkrótce pojawić się w Katalogu Nagród. Dział Promocji intensywnie pracuje nad pozyskaniem atrakcyjnych nagród. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości

Kitchen Aid w zasięgu Twojej ręki!

Zapraszamy do udziału w konkursie Hortex! Przygotuj potrawę inspirowaną kuchnią azjatycką i wygraj Kitchen Aid w dowolnie wybranym kolorze, lub inne atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://gotujmy.pl/podrozehortex.html

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Witaj,
może problem tkwi w rozmiarach zdjęć, które chcesz dodać.? Napisz jak duże zdjęcia przypisujesz do przepisu.

pannanna napisał(a): Trzykrotnie próbowałam dodać przepis, niestety nie udało się. W momencie klikania w przycisk prześlij kręci się ładowanie, potem znika i nic się nie dzieje. Czy to może być wina przeglądarki? Używam Chrome'a. Wyłączyłam wszystkie blokady.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI wysłaliśmy opis na PW - prosimy o odczytanie wiadomości.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Witaj, wysyłamy zapytanie do działu technicznego. Wrócimy z informacją.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47 napisał(a): Można by było jeszcze zmienić coś w regulaminie ku temu, żeby jak dodajemy przepis NIE krok po kroku, żeby można było dodać zdjęcie główne, i go opiszemy, żebyśmy mogli dodać zdjęcie drugie już bez opisu z innej perspektywy, nie koniecznie otrzymując za nie pkt. Miałam już kilka razy tak, że dodawałam przepis nie krok po kroku, bo jak robiłam to się aparat wyładował. Więc zrobiłam placek i zrobiłam zdjęcie całemu placku i opisałam powyżej 40 znaków, drugie zdjęcie dodałam przekrojonego kawałka i nie pisałam, żeby nie dostać pkt. I usunięto mi to drugie zdjęcie, podobno tak nie można, tak pisały mi moderatorki. Da się to jakoś zmienić?

Gosiu najprawdopodobniej doszło do jakiegoś nieporozumienia (nie można dodać identycznych zdjęć) ale możesz dodawać np. 2 zdjęcia finalne np. ciasto w całości, ciasto w kawałkach.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Dziękujemy za wiadomość - filmy prezentowane pod przepisami zostały wyciszone.